Kes ma olen

Mina olen Getlin.  Siia hakkan vaikselt oma mõtteid panema elust, endast, lapsest, suhetest,loomadest, käsitööst. Ühesõnaga kõigest mis mul meeles mõlgub ja siin elus kuidagi puudutab.

minust pilt. jpg

   Mida siis endast rääkida. Olen ema, elukaaslane, koera ja kassi omanik. Suhtes olen nüüd olnud peaaegu aasta, enne seda olime praeguse elukaaslasega aasta lahus ja veel enne seda mõned aastad koos. Keeruline, üldse oleme vahelduvas suhtes olnud pea 11a. Enne seda sai mõned head aastad lapse isaga koos elatud (6a vist). Miks lahku läksime ja kuidas asi laabus, sellest ehk mõni teine kord.

Nii, et nii me siis elame viiekesi koos kassi ja koeraga pisikeses vanas majakeses keset Tartu linna. Sugulased olid küll seisukohal et mis ma, üksik(sel hetkel) naisterahavas, selle vana majaga peale hakkan, ise ei oska ju midagi teha. Kuid minu/meie otsus oli kindel, olgugi, et vana ja väsinud siiski meie ja küll ajapikku nokistsen ja tulevad ka sugulased ja sõbrad appi. Aga suvel on mõnus paljajalu aias käia, oma kurki tomatit noppida. Eks ajapikku tuleb siia ka pilte mida olen jõudnud seal korda saata ja mis veel plaanis.

Ühesõnaga täiesti tavaline naine koos oma veidruste, eripärade ja kõige muuga. Teen kõik selleks, et olla lihtsalt õnnelik ja üritan muuta ka mind ümbritsevad inimesed õnnelikumateks.

Kellele ma kirjuta? Peamiselt iseendale, mõtteid kirja pannes on lihtsam asju teise nurga alt näha. Ja hiljem ka hea meenutada.

Advertisements