Lubadused Lubadused

Eks me kõik taha ja luba olla iga päeva ja kuuga paremad kui me oleme seni. Viimasel aja kuidagi palju sellele mõelnud ja täna kui Malluka jaanuari ja veebruari lubadusi lugesin, tekkis endal ka mõte, miks mitte enda jaoks lubadused uueks kuuks kirja panna ja siis hea vaadata kas ja kui tubli olen olnud.

  • Tahaks ennast käsile võtta, muutusi. Kaalu võiks allapoole saada algatuseks mingi 3kg oleks hea. Hetkel olen suutnud, et õhtuti ei söö. kui just veini või shampuse õhtut pole 🙂
  • Reisiraha koguda- algus on tehtud, jaanuaris sai midagi juba kõrvale pandud, nüüd panustan igapäevaselt sellega, et tööle võtan söögi kaasa. Hakkasme arvutama tööl söögi peale kulub iga kuu 80+ eurot. Õudne…..
  • Elamise tahaks korda saada ja jõuda selleni, et suudan seda ka korras hoida.  See aasta ei taha koristamine üldse õnnestuda 😦
  • Tahan välja mõelda mingi plaani kuidas ennast teostada, tunnen et soovin midagi teha, kuidagi kasulik olla või üleüldse midagi muuta. Ise ka täpselt ei tea mida, kui välja mõtlen annan teada. Muutustest niipalju, et kandideerisin teisele töökohale. nii, et pöidlad pihku, äkki on algus seegi.
  • õppida aega kasutama, meil kõigil on 24h aga no mina ei suuda sellega väga palju korda saata. vabal päeval diivani eest kudumise tagant ei suuda end püsti ajada, et koduseid toimetusi teha. Lapsega tegeleda jne.
  • Vingun vähem ja kui midagi ei meeldi üritan asja parandada…
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s