Klassikokkutulek vol 2 ehk kinos käimine

Nagu eile rääkisin käisin vaatamas Ekraanis “Klassikokkutulekut”
Ekraani valisime selle pärast, et seal on mu meelest istmed mugavamad ja kinoklubi liikmele ka hind soodsam. Ja taaskord ei pidanud pettuma, isegi fanta ja peekonikrõpsud saime klubisoodustusega 😀

Natuke filmist. Siiralt soovitan vaatama minna, naerda sai, lõbus ja minu arust väga hästi tehtud. Lisaks hunnik häid Eesti näitlejaid. Vahel pani imestama kuidas inimesed suudavad teha midagi üüber naljakat ja ise sealjuures surmtõsine olla. Peale Eesti tuntud näitlejate astus üle seal ka mu töökaaslane, kellele oli küll kõrvalroll aga ikka natike rohkem ka, lisaks tagataustaks klassikaaslaseks olemisele ulatas tema õhupalli koos oma numbriga Agole 🙂  Vot nii ägedad inimese on meil tööl üle Eesti 🙂 Igatahes üks mõnus õhtu laheda filmi ja kaaslasega. Kinost ära tulime igati positiivsete emotsioonidega. Need emotsioonid valdavad mind veel tänagi.

Eile sai poole sõnaga mainitud ka et kinnominek oli ka üksiti deitimine 😛  Noh kui nüüd päris aus olla siis päris deitimiseks seda kutsuda ei saa, sest kinos käisin ma oma hea sõbranna ja töökaaslase Avega. Aga natuke siiski 🙂 lõbus oli meil igaljuhul, kätt üksteisele ei hoidnud, silma ei vaadanud aga eelistaks sellist deiti igaljuhul nii mõnelegi teisele kohtingule mõne mehega. Hmm mehed, väljakutse teile 😛

Täna jäi just silma et 8ndla märstil on kinos Cinamon naistepäeva eri. Filmiks “Kõik teed viivad Rooma” .   Tundub päris tõsine naistekas olema.  Lisaks siis veel jagatakse igasugu nänni. Kes tahav liituda? Viimasele seansile on veel piletieid mis algab 22:15.

Lisaks muidugi peaks õppefilmina 🙂  minema vaatama “Kuidas olla vallaline”  Näitlejad tunduvad head eesotsas minu vaieldamatus lemmikust “50 halli varjundit” mänginud Dakota Johnsoniga jpt.   Nii, et ootan kaaslast kellega kinotuurid ette võtta. Miks mitte enne või pärast kusagil kohvikus väike vein teha.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s